Fundjavë për plazh, ja temperaturat

Duket që kjo fundjavë është më e mira për të bërë plazh. Kjo sepse temperaturat do të jenë maksimale.

Kështu Meteoalb njofton se fundjava do të ketë mot të kthjellet dhe të nxehtë.

Temperaturat do të kulmojnë ditën e diel deri në 38 grade C.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tristan ia dedikon një shkrim Khloe-t

Khloe Kardashian kishte një moment të madh dje kur konfirmoi lajmin për...
Read More