Françeska Jaçe shfaqet joshëse, thuajse nudo!

 

Modelja Françeska Jaçe gjithnjë arrin të tërheqë vëmendjen me paraqitjen e saj ekstravagante. Këtë herë ajo ka nxjerrë zbuluar asetet, duke pozuar me një fustan të zi krejtësisht transparent.

Sikurse mund të shihet, ish-banorja e “Big Brother” është topless dhe mban veshur poshtë fustanit tyl vetëm të brendshmet minimaliste me ngjyrë të zezë.

Modelja ka preferuar t’i shoqërojë fotografitë, që nuk i lënë aspak vend imagjinatës, vetëm me një fjalë në gjuhën angleze, duke e konsideruar veten kështu provokative.

 
 
5c9b755a9b1bdScreenshot_125c9b754c6088dScreenshot_115c9b754450117Screenshot_95c9b75383066cScreenshot_8
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Seksi ndihmon të nisësh një marrëdhënie me partnerë potencialë

    Si e krijon seksi atmosferën për të thelluar lidhjen emocionale...
Read More