Fotoja që dikur bëri bujë në rrjetet sociale: Princi George dhe Obama

george

Kjo ishte fotoja më e shpërndarë në rrjet brenda 24 orëve.

Edhe pse vetëm dy vjeç atehere, princi George i Anglisë kishte takuar disa prej njerëzve më të famshëm në botë.

Ai u takua edhe me presidentin Obama dhe të shoqen e tij, Michelle ne vitin 2016. Obamat patën atehere një darkë informale në pallatin Kensington.

Edhe pse kishte kaluar orarin e gjumit, princi George u lejua të takonte njeriun më të fuqishëm në botë te asaj kohe. I veshur me pizhama, ai i jep dorën presidentit, i cili i kishte dhuruar një kalë lodër.

Prince-George-meets-the-Obamas (1)

Prince-George-meets-the-Obamas

The-Duke-of-Cambridge-left-speaks-with-President-of-the-United-States-Barack-Obama

The-Duke-of-Cambridge-talks-to-the-President-of-the-United-States-Barack-Obama

Shkruar Nga
More from Revista User

Kapet vlonjati me 761 kg kanabis, pas 3 orë ndjekje në det

Mediat italiane kane publikuar identitetin e vlonjatit te arrestuar pak dite me...
Read More