Foshnja 15 muajshe mbërrin pa shenja jete në urgjencën e Durrësit

urgjenca

Një fëmijë e seksit femër është paraqitur në orët e para të ditës së sotme, pa shenja jete në urgjencën e Spitalit Rajonal Durrës.

Mësohet se vajza 15 muajshe me iniciale N.A. banuese në Fllak të Durrësit ishte e shoqëruar me prindërit në momentin që kanë hyrë në urgjncë rreth orës 02:30 të ditës së sotme, sic bën me dije policia.

Ndërsa grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes, se fëmija që ka shkuar e vdekur në urgjencë para tre ditësh është vizituar në Pediatri për virozë. Madje prindërit e saj, kanë thënë në polici se mjeku i ka dhënë edhe një recetë me ilaçe, të cilat ia kanë përdorur vajzës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fjalët prekëse të nënës së Bjordit, ish të dashurit të Adelajdës: Një gjë nuk e bëre…

Nëna e Bjordit, ish-partneri i Adelajdës ka reaguar me këto fjalë prekëse...
Read More