ShowBizz

Florjan Binaj largohet nga ‘Portokallia’? Aktori: Asgjë s’është e perjëtshme!

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:25 - 09/06/18 |
mapo.al

Florian Binaj është bërë i famshëm publikun shqiptar në rolin e policit, por duket se udhhëtimi i aktorit në spektaklin e humorit “Portokalli”, nuk do të zgjasë përgjithmonë.


Këto dyshime i ka ngritur vetë aktori ditën e sotme i ftuar në “Një kat më lart”.Aktori nuk u mendua gjatë teksa moderatori e pyeti për largimin e tij nga spektakli i humorit duke thënë se asgjë nuk është e përjetshme.


Ai u pyet rreth diskutimeve për programin e ri të humorit nga Bes Kallaku dhe nësë ka marrë ndonjë ofertë nga aktori.

Floriani ka një ngritur një sërë dyshimesh duke u shprehur se: “Asgjë s’është e perjëtshme. Mund të vij një periudhe që mund të jëtë edhe fundi i ‘Portokallisë’. Do jemi ata që kemi thyer gjithmonë rekorde.

Sa për programin me Besin uk ka asgjë konkrete për momente. Janë thjesht thashetheme, për momentin. Mendoj se gjithmonë ka qenë dera e hapur për projekte të reja, kudo qofshin”.


Etiketa: , , ,

Pas