Floriana Garo shkëlqen e veshur me të kuqe, shikoni sa i është rritur barku

Floriana Garo po jeton një periudhë të bukur në jetën e saj teksa është në muajin e pestë të shtatzënisë. Ish moderatorja e ‘’Jo vetëm modë’ edhe pse larg Shqipërisë gjeografikisht, ndjek aktualitetin shqiptar dhe jo vetëm.

Floriana Garo 1

Picture 1 of 2

Si e tillë ajo ka qenë e ftuar në aktivitetin festues dhe përkujtimor me rastin e ditës së Pavarësisë së Shqipërisë ku shkëlqeu e veshur me një fustan të kuq . Shtatzënia i ka dhënë shumë nur Florianës, sigurisht ca kilogramë më tepër , por edhe energji të mirë, pasi ajo vazhdon të ketë një jetë aktive mbushur me aktivitete.

Shkruar Nga
More from Revista User

Femrat i preferojnë meshkujt zeshkanë dhe shtatshkurtër; meshkujt i preferojnë biondinat me sy të kaltër

Hulumtimet e ‘Match.com’ i kanë rrëzuar mendimet e mëparshme se femrat i...
Read More