Floriana Garo në formë pas lindjes, sërish një super Miss

Moderatorja e njohur dhe ish Miss-i shqiptare ka befasuar me pamjen e saj.

Floriana Garo tashmë gjendet në Gjeneve prej kohësh.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e parë, Adian.

Më pak se dy muaj dhe Floriana nuk ka asnjë kilogram të mbetur nga lindja.

Një nga vajzat më të bukura shqiptare është shfaqur gjithmonë klasike dhe po jeton në maksimum ditët e saj në Gjenevë me familjen e saj.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

“Ne i vrasim ata, Messi apo jo Messi…”, zbulohet fjalimi i Pogba para Argjentinës

  Paul Pogba mbajti një fjalim frymëzues përpara bashkëlojtarëve të Francës, kur...
Read More