Flori e hap zemrën për këngëtaren shqiptare: E njoh qe 17 vite dhe e dua akoma

Është një ngë kantautorët më të mirë shqiptar.

8-1

Picture 1 of 2

Fjala është për Flori Mumajesi i cili përpos raporteve me kolegët, më shumë prej tyre ai ka një shoqëri të mirë.

Një nga miket më të mira të tij është këngëtarja Artiola Toska.

Flori në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me këngëtaren dhe ka zbuluar se e njeh qe 17 vite dhe se e do shumë.

Shkruar Nga
More from Revista User

I ftohti i acartë, nga nesër temperaturat zbresin në minus 9 gradë

Prej disa ditësh temperaturat pësuan një rritje duke u konsideruar si ditë...
Read More