Fjalët prekëse të nënës së Bjordit, ish të dashurit të Adelajdës: Një gjë nuk e bëre…

Nëna e Bjordit, ish-partneri i Adelajdës ka reaguar me këto fjalë prekëse pas ndarjes nga jeta në mënyrë krejt të papritur të Adelajda Xhamanit.

Antoneta Nushi, e cila aktualisht jeton në Itali i ka dedikuar një mesazh prekës moderatores dhe gazetares së njohur, e cila u nda nga jeta dje për shkak të një arresti kardiak.

Nëna e Bjordit, ish-partneri i Adelajdës ka reaguar me këto fjalë prekëse pas ndarjes nga jeta në mënyrë krejt të papritur të Adelajda Xhamanit.

Antoneta Nushi, e cila aktualisht jeton në Itali i ka dedikuar një mesazh prekës moderatores dhe gazetares së njohur, e cila u nda nga jeta dje për shkak të një arresti kardiak.

Bjordi dhe Adela u dashuruan në spektaklin e Big Brother Albania vite më parë, dhe ishin një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Mesazhi i Antoneta Nushit

Me dhimbjen qe nuk ma perballon shpirti, po te shkruaj e dashura Adelajda..
Ti hyre ne jeten tone, me çiltersine tende,dhe le aty vehtem dashuri….

Ishe nje nga krijesat me speciale dhe me korrekte qe kam njohur dati tani dhe do Do te mbetesh gjithmone ne shpirtin tim si modali i vajzes se vertete Shqipetare..

Nj? gje nuk e bere mire zemra ime….nuk mendove per mamin tend qe te kishte pile te dobet,e siç e therrisje ti (mbreteresha ime)

Nuk dua da besoj akoma ikjen tende keshtu pa pritur,por jam e dindur,qe zoti te cilin ti è besoje dhe è doje shum?, te perzgjodhi per vehten e tij.

Sigurisht atje ne parajse do te shkelqesh si nje YLL dhe do te jesh Engjelli me i bukur dhe m? i vlefshem..

I pa harruar kujtimi yt….
Te puth fort.
Adelajda Xhamani

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 4 automjete

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Në...
Read More