Fashion Week New York, këpucët që ranë më shumë në sy

Java e modës në New York tashmë ka nisur dhe stilistë të ndryshëm kanë shfaqur koleksionet e tyre të para ku ashtu si në çdo event botërorë nuk kanë munguar as suprizat, ashtu si ishte Tom Ford me linjën e tij “Pussy Power”.

4-1

Picture 1 of 7

Ndërkohë që e gjithë vëmendja ishte përqëndruar në veshjet që u shfaqën në pasarelën e shndërritshme nuk mund të kalonin pa rënë në sy edhe koleksionet e ndryshme të këpucëve që stilistët kishin zgjedhur të ngjisnin në pasarelë.

Në këtë shkrim ju kemi sjellë disa nga këpucët më të mira të prezantuara në New York Fashion Week.

Shkruar Nga
More from Revista User

Margot Robbie pas ‘Suicide Squad’ kërcënohet me vdekje

Aktorja e famshme australiane arriti kulmin e karrierës së saj pas rolit...
Read More