Është shtënë me armë në aeroportin e Oklahomës në SHBA

r960-43628961e56c3141aa964a01ca99fe63
Të paktën 1 person ka mbetur i vdekur nga një sulm me armë zjarri në aeroportin e Oklahomës në SHBA.
Policia ka rrethuar zonën dhe ka evakuuar aeroportin. Ngjarja ka ndodhur në mjediset e parkingut. Dyshohet edhe për një tjetër të vdekur.
Ende nuk dihen shkaqet e këtij sulmi por dyshohet për një konflikt më shumë sesa për sulm terrorist. Aeroporti vijon të qëndrojë i mbyllur.
Shkruar Nga
More from Revista User

Vetëm për 1 orë, maska me mjaltë për një fytyrë rrezatuese pa njolla, rrudha apo pucra

Mjalti është një përbërës shumë i dobishëm që mund të gjendet në...
Read More