Ermal Fejzullahu: “Ai nuk ka me t’dasht si une”

2fe248ec169faf72992eaaeeaa07e46c
Këngëtari Ermal Fejzullahu ka publikuar trailerin e këngës më të re.
“Ai nuk ka me t’dasht si une” titullohet balada më e re nga Ermali e cila pritet të publikohet në prag të festave të fundvitit, shkruan rtv21.tv.
Kujtojmë se kënga e fundit nga Ermali është “Hajmali” në bashkëpunim me reperin Gjiko, ndërsa bashkëpunimi me Ledri Vulën dhe Lumi B-n në këngën “Shko” rezultoi një sukses i madh në Shqipëri.

https://www.youtube.com/watch?v=gJTCpNtz0HY

Shkruar Nga
More from Revista User

Thuajini lamtumirë dhimbjeve të menstruacioneve duke përdorur vetëm 1 kokërr qepë

Të gjithë vuajmë nga dhimbjet menstruale, dikush më shumë e dikush më...
Read More