Erion Veliaj: Me 21 prill, ora 19.30, valsi vjenez në Pallatin e Kongresëve

Erion Veliaj, kryebashkiaku i Tiranës shkruan në Facebook: Kur valsi vjenez zbret në “Sheshin Skënderbej”. Me 21 prill 2018, ora 19:30 në Pallatin e Kongreseve, mos humbisni valsin e mahnitshëm vjenez.

Muzikë të mirë nga orkestra e RTSH-së drejtuar nga dirigjenti austriak, Mjeshtri Uwe Theimer dhe një atmosferë magjike

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjërat që nuk duhet t’i bëni KURRË në takimin e parë

Pavarësisht moshës dhe eksperiencave që keni krijuar, ekziston gjithmonë një gjë e...
Read More