Erida Bajrakurtaj, Futbollistja e kombëtares shqiptare me foto “provokuese”

Futbollistja e kombëtares shqiptare për femra, Erida Bajrakurtaj vazhdon që të jetë një nga më të komentuara sportiste në vend.

24-vjeçarja është tepër aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto të shumta, ku tregon format seksi që ka.

 

Bukuroshja së fundmi ka ndarë dy foto, ku shihet tepër tërheqëse në një party dhe një tjetër të realizuar në makinë.

Erida është cilësuar nga fansat si një nga futbollistet më simpatike të kampionatit shqiptar.

Ajo ka mbi 13 mijë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku merr komente dhe pëlqime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj sportistë.

 

 

 

 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Visar Zhiti: Kujtesa e një djali është në natë

    Sapo kishte hyrё nё vitin e dytё tё Filozofisё, pёrveçse...
Read More