Eliona Pitarka provokuese në rrugët e Tiranës: Jam femër toksike si cigarja

Aktorja e spektaklit të humorit “Apartamenti 2 XL”, Eliona Pitarka, ka realizuar një set fotosh në errësirë në rrugët kryesore të Tiranës. E veshur me fustane mbrëmjeje si para një feste, Eliona ka pozuar duke tymosur cigare si Monica Bellucci, apo duke luajtur me çakmak si një piromane e vërtetë.

Eliona Pitarka 2

Picture 2 of 3

Edhe këtë herë nuk ka hequr dorë nga stili i ekspozimit të të pasmeve, duke treguar format poshtë fustanit pas trupit. “I am your cigarette. You know how toxic I am, but you don’t care, cause you love the feeling on your lips…”, është mbishkrimi i një prej fotove artistike, ku ajo përpiqet t’i drejtohet dikujt me këtë mesazh se, edhe pse personi është në dijeni se sa person toksik është, prapë e dashuron ndjesinë për të shijuar në buzët e tij.

Për shkak edhe të pamjes e formave seksi, shpesh Eliona bëhet pjesë e faqeve online, ndërsa komentohet për pozat seksi dhe format e rrumbullakosura që ekspozon me bikini. Për të gjithë ju që bëheni kureshtarë të mësoni se si arrin Eliona të ketë një trup të mirë dhe seksi, ju sjellim këto foto, ndërsa ushtrohet në një nga palestrat e Tiranës, ku aktorja pozon me vegla force në duar.

Një trajner personal ka marrë përsipër të ushtrojë aktoren, në mënyrë që ajo të formojë muskuj dhe të jetë e tonifikuar në të gjitha pjesët e trupit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sherri në parking, arrestohet një nga autorët, tjetri në kërkim

Qëllojnë me armë zjarri, një në pranga dhe një në kërkim. Më...
Read More