Edhe një fejesë e famshme!

Alexa Ray Joel është fejuar me të dashurin e saj Ryan Gleason!

8-1

Picture 1 of 5

Artistja 32-vjeçare, e cila është e bija e Billy Joel dhe Christie Brinkley, ka postuar një seri fotografish në Instagram me anë të të cilave ka bërë me dije fejesën.

Ajo tregoi edhe unazën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kush është vajza bukuroshe që fotografon çdo ditë Edi Ramën

Kryeministri Edi Rama njihet si politikani më me stil jo vetëm në...
Read More