Ed Sheeran thyen disa rekorde me albumin e ri “Divide”

Ed Sheeran ka thyer disa rekorde me albumin e tij më të ri “Divide”.

Në javën e parë ai u shit më shumë se sa top 500 albumet e tjera të kombinuara dhe u shndërrua në albumin më së shpejti të shitur nga një artist mashkull.

Ed gjithashtu është numër një në listën e këngëve single. Ai është i radhitur edhe në vendin e dytë, të tretë, të katërt……

Në fakt Ed Sheran aktualisht mban top 20 vendet e para gjatë kësaj jave.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mjaft më me paragjykime: A janë budallaqe femrat e bukura?

Njëra ndër paragjykimet e rrënjosura është që femrat e bukura janë budallaqe....
Read More