Ed Sheeran shpjegon arsyen përse nuk ishte në Grammy Awards 2018

Ishte një nga fituesit më të mëdhenj të Grammy Awards 2018, por vendosi të mos marrë pjesë në event.

Bëhet fjalë për Ed Sheeran i cili ishte i nominuar për disa çmime prestigjoze si dhe u shpall fitues i Best Pop Vocal Album dhe Best Solo Performance për singëllin e tij Shape Of You.

Por Ed Sheeran nuk ishte i pranishëm për të tërhequr çmimin, gjë e cila zhgënjeu shumë fansat e tij.

Por 26-vjeçari ka vendosur të flasë për mungesën e tij në event nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram duke shkruar : “U zgjova nga lajmet se kam fituar Grammys mbrëmë. Faleminderit. Shumë dashuri për të gjithë.”

Shkruar Nga
More from Revista User

Si t’i largoni pikat e zeza nga hunda

Shumë njerëz i ndërlidhin vajrat esencialë me aromaterapinë. Në fakt, vajrat esencialë...
Read More