E përfolur për lidhje të re, Arbana Osmani: Fiksimi im i parë…

 

Ndonëse po përflitet prej disa javësh për një romancë të mundshme mes regjisorit Eduart Grishaj dhe Arbana Osmanit, kjo e fundit ka preferuar të ndajë me ndjekësit “fiksimin” e saj të parë.

Moderatorja ka publikuar ditën e djeshme një fotografi të aktorit të njohur Luke Perry, i cili u nda nga jeta ditën e djeshme. “Fiksimi im i parë”, ka shkruar Arbana dhe i ka bashkangjitur një emoji duke qarë.

Kujtojmë se Luke ishte i njohur për rolin e Dylan McKay në serialin “Beverly Hills 90210”, ku luajti nga viti 1990 deri në 1995-n dhe nga 1998 deri në vitin 2000.

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Andrea Bocelli duet me Dua Lipa, “ If Only“

    Zëri i tij i mrekullueshëm e ka kthyer Andrea Bocellin...
Read More