E pazakontë, në Miss Italia me fëmijën në krah!

Në Romë po zhvillohen përgatitjet në prag të konkursit “Miss 365”. Mes bukurosheve në garë drejt Miss Italisë, është vënë re edhe diçka e pazakontë.

6-0

Picture 1 of 10

Një nga konkurrueset, Alessia Spagnulo, në provat e eventit të bukurisë është paraqitur me vajzën e saj 5-muajshe në krah.

Edhe nënë, edhe Miss…

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë do të ndodhte nëse SHBA kërkon ndihmën e NATO-s për Sirinë?

Dukej si jehona e deklaratës Merkel-Hollande: Pak pasi kancelarja, Angela Merkel dhe...
Read More