ShowBizz

“E kam të vështirë jetesën këtu”, Floriana Garo rrëfen shqetësimin e saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:25 - 22/06/18 |
mapo.al

Moderatorja e njohur shqiptare, Floriana Garo, prej disa kohësh tashmë është zhvendosur për të jetuar në Zvicër, ku po rrit edhe vajzën e saj të vogël. Së fundmi, ajo ka folur për emisionin “KafeIN”, ku ka rrëfyer se Zvicra është vendi i duhur për të rritur të voglën e saj.


Mirëpo, ajo ka treguar se pavarësisht se njerëzit mendojnë se ajo është duke jetuar shumë mirë në shtetin zvicerian, në fakt, moderatorja e ka mjaft të vështirë jetesën në Zvicër, pasi nuk përshtatet dot me kulturën dhe njerëzit atje.


“Duhet shumë guxim dhe vendosmëri për sfidat e përditshme të jetës në këtë shtet”, u shpreh Floriana. Ndërkohë, përsa i përket jetës bashkëshortore, ajo ka treguar se është mjaft e lumtur, duke rrëfyer edhe se profesioni i babait të vajzës së saj është jurist.


<
>
floriana 54588 auto_floriana.-garo-jpg1528048674 floriana-garo auto_floriana_garo1499191065 floriana-garo-model-58790 floriana_garo_floriana_garo_2u3hFm4W.sized_ auto_Floriana_Garo_sexy_me_bikini41498318782 floriana_garo_floriana_garo_instagram_june_gdQSw6Jj.sized_Etiketa: , , ,

Pas