Dy dashnitë e Vesa Lumës!

Këngëtarja Vesa Luma është emër shumë i pëlqyer për publikun.

2-8

Picture 1 of 2

Këngëtarja dy muaj më parë kishte udhëtuar nga Kosova drejt Zelandës së Re.

Bashkë me burrin dhe djalin, Vesa po kalon çaste të mrekullueshme atje, ndërsa vazhdimisht publikon imazhe në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet Big Basta bashkë me Lianin e vogël, që të dy duken për mrekulli.

“Dashnite e mija”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografi.

Shkruar Nga
More from Revista User

OIAC: Shkatërrimi i armëve kimike ruse, një etapë e rëndësishme

Organizata Ndërkombëtare për Ndalimin e Armëve Kimike (OIAC) përshëndetën shkatërrimin e armëve...
Read More