Dy aktorë humbin jetën në xhirime

258376_m

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë xhirimeve të një filmi aksion indian afër qytetit të Bangalores. Dy aktorët, Anil Kumar dhe Raghav Uday kanë humbur jetën pas hedhjes nga një helikopter, ndërkohë që zhytja nuk ka shkuar sipas parashikimit dhe ndihma drejt tyre ka vonuar.

Xhirimet e filmit po bëheshin pranë rezervuarit të Thippagondanahalli-t në zonën e Bangalores mesditën e së dielës shkruan Corriere.
Shkruar Nga
More from Revista User

Ja si gënjen një femër

Historia e kërkimit në internet nuk është i vetmi sekret i vogël...
Read More