Dua mahnit publikun në koncertin e famshëm amerikan

dua-lipa

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore çdo ditë e më shumë po arrin sukses në karrierën e saj.

Ajo së fundmi ka performuar në koncertin e famshëm amerikan.

Bëhet fjalë për koncertin i cili është organizuar nga Jimmy Kimmel.

Dua ka mahnitur publikun me performancën e saj duke kënduar hitin e saj ‘Thinking ‘Bout You’.

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

https://www.youtube.com/watch?v=1780IPb-Voc

Shkruar Nga
More from Revista User

Temperaturat do ulen këto ditë festash

Pjesa më e madhe e vendit do të karakterizohet nga vranësira dhe...
Read More