Dua Lipa një artiste e vërtetë!

Këngëtarja Dua Lipa tashmë ka bërë emër në botën e muzikës botërore.

5-1

Picture 1 of 6

Ajo ka arritur ti prek majat e toplistave botërore.

Dua së fundi ka sjellur një set të ri fotografik në të cilën është dukur mjaft kreative dhe shumë më ndryshe së që jemi mësuar ta shohim.

Kujtojmë se Dua Lipa shumë shpejt do të vijë edhe me projekte të reja muzikore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 27-vjeçari

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, është...
Read More