Drejt fundit të pritjes së ëmbël, Markle merr befasishëm vendimin

 

Meghan Markle është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe pikërisht për këtë arsye, ajo ka marrë vendimin për t’u larguar nga çdo dalje publike.

Dukesha e Sussex i ka dhënë fund të gjitha vizitave zyrtare, ka marrë lejen e lindjes dhe do të qëndrojë larg syrit të mediave.

Sikurse është thënë edhe më parë, dukesha pritet të lindë në muajin prill. Ndërkohë, kureshtja e mijëra personave vijon të intensifikohet përsa i përket gjinisë së foshnjes që pritet të vijë në jetë.

MOROCCO-BRITAIN-ROYALS-DIPLOMACY39320pregnant-meghan-markle-prince-harry-wider-earth-event-ppprince-harry-meghan-markle-birkenhead-t
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Diplomati amerikan: Sundimi i ligjit po merr formë, dënimi i Shullazit na gëzoi

    Për amerikanët duket se reforma në drejtësi mbetet një prioritet....
Read More