ShowBizz

Drejt fundit të pritjes së ëmbël, Markle merr befasishëm vendimin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:58 - 14/03/19 |
mapo.al

Meghan Markle është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe pikërisht për këtë arsye, ajo ka marrë vendimin për t’u larguar nga çdo dalje publike. Dukesha e Sussex i ka dhënë fund të gjitha vizitave zyrtare, ka marrë lejen e lindjes dhe do të qëndrojë larg syrit të mediave.


Sikurse është thënë edhe më parë, dukesha pritet të lindë në muajin prill. Ndërkohë, kureshtja e mijëra personave vijon të intensifikohet përsa i përket gjinisë së foshnjes që pritet të vijë në jetë.


<
>
MOROCCO-BRITAIN-ROYALS-DIPLOMACY 39320 pregnant-meghan-markle-prince-harry-wider-earth-event-pp prince-harry-meghan-markle-birkenhead-t
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas