Djali 3-vjeçar ‘ngacmon’ Meghan Markle, reagimi i Princit Harry do t’ju habisë

Walter Cullen, një vogëlush vetëm 3-vjeçar, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë aparatëve gjatë vizitës së Princit Harry dhe Meghan Markle në Irlandë, ndërsa pati një takim me çiftin mbretëror. Fotot e tij janë vërtet të adhurueshme.

Gjatë një vizite në Croke Park, në shoqatën Gaelic Athletic Association, Harry dhe Meghan u bënë miq me këtë vogëlush “të pacipë”.

Ndërsa Meghan nuk e kishte mendjen, Walter filloi t’i prekte flokët dhe ta “ngacmonte”.

Meghan u kthye pas pak dhe nisi ta kapte dorën e vogëlushit, por Princi Harry nuk mund të rezistonte pa e kritikuar Walterin e vogël, i cili pas kësaj reagoi natyrshëm si i zënë në faj.

Me siguri, juve ju kujtohet viti i kaluar kur një vogëlushe po “vidhte” kokoshka nga ato të Harryt.

Edhe atëherë, ai e kapi mat. Princit i pëlqejnë shakatë me fëmijët dhe këtë e kemi parë gjithmonë.

auto_640-0-5b465e238f254_1531414371-33257831531414851auto_640-0-5b465e22ce08d_1531414368-16214221531414850auto_640-0-5b465e1faf30c_1531414365-26976821531414849auto_640-0-5b465e1ee712e_1531414362-40024281531414847auto_640-0-5b465e1e41d78_1531414358-7339131531414847auto_640-0-5b465e1d7d103_1531414354-33876711531414846 (1)auto_640-0-5b465e1cb9567_1531414345-77104751531414846auto_640-0-5b465e1c0d337_1531414337-27990531531414845auto_640-0-5b465e1b73acc_1531414329-29055551531414844auto_640-0-5b465e281cae1_1531414321-90665091531414844auto_640-0-5b465e1cb9567_1531414400-8282911531414842
 

 

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Si ndodhi atentati mafioz, kush është biznesmeni i ekzekutuar në Vlorë

  Një biznesmen kafeje është ekzekutuar në një atentat të ndodhur në...
Read More