Ditëlindje princeshash, brenda festës së dy vjetorit të Ameli

Ky 2 vjetor do të jetë i pahharruar për vogëlushen e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit.

5-1

Picture 1 of 5

Ameli ka marrëdhuratën më të çmuar nga prindërit e saj. Dje çifti ka publikuar këngën ‘Dhurata’ të dedikuar për Ameli.

Pjesë e klipit ishte dhe Ameli, e cila në fund të këngës e këndonte vet refrenin.

Por ditëlindja nuk mbaron me kaq. Ata i kanë organizuar vajzës së tyre një festë princesazh

Në një ambjent të mbizotëruar nga ngjyra rozë, Ameli festoi së bashku me prindërit dhe mikeshat e vogla 2-vjetorin e saj të paharrueshëm.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gentian Kaprata: Të gjithë sytë te Plani i Tiranës!

Strategjia mediatike multiaktorëshe për të manipuluar publikun, në lidhje me planin e...
Read More