Disa këshilla që ju bëjnë të dukeni si ‘mbretëreshë’ e modës

Nuk duhet të ndiqni leksione ose të ndiqni edhe trendet e fundit të modës për të transformuar stilin tuaj e të dukeni në hap me modën.

moda 1

Picture 1 of 12

Ajo çfarë ju duhet është pak kreativitet, dhe pse jo të merrni shembull nga ikonat e modës.

Ja disa rregulla si të dukeni gjithmonë në formë dhe me stil. ( Për më shumë hidhini një sy fotogalerisë. )

Shkruar Nga
More from Revista User

Kush është deputeti në lidhje me moderatoren Ilda Bejleri?

Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për...
Read More