Digjet qendra shëndetësore, pasi e inauguroi Rama

Është përfshirë nga flakët qendra shëndetësore në Laprakë.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe policia. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga zjarri apo jo.

Vetëm pak ditë më parë këtë qendër shëndetësore e inauguroi vetë Edi Rama me një ceremoni të madhe.

Shkruar Nga
More from Revista User

Donald Trump paralajmëron një ‘ konflikt të madh…shumë të madh’ me Korenë e Veriut

Donald Trump ka paralajmëruar për një " konflikt të madh, shumë të...
Read More