Digjet kamioni me shalqi në Qafë-Thanë

kamioniii

Një kamion me shalqi, i cili ishte duke udhëtuar drejt Korçës është përfshirë nga flakët në Qafë-Thanë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të këtij mëngjesi.

Raportohet se zjarri ka filluar në pjesën e pasme të kabinës dhe më pas është përfshirë në pjesën e pasme të kamionit.

Sipas asaj që njofton “Tvsot7”, nga zjarri është dëmtuar i gjithë shfaqini i cili ishte në kamion, ndërkohë mësohet se drejtuesi i mjetit ka arritur të largohet nga kamioni pa pësuar lëndime.

Në vendngjarje mbërriti edhe një grup hetimor i policisë për zbardhjen e ngjarjes e cila paraprakisht dyshohet se u shkaktua nga një masë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dënohet me 15 vite burg kazaku që kishte tentuar të mbështeste IS-in

Një qytetar kazak që jeton në Nju Jork është dënuar me 15...
Read More