Dhoma e Ajkës si dhomë priceshash, Xhensila publikon pamjet…

Megjithëse nuk ka preferuar asnjëherë të ndajë më ndjekësit e saj portretin e vajzës së saj, Xhensila së fundmi ka ndarë me të gjithë pamje nga dhoma e vogëlushes.

Ajo ka fotografuar veten tek koka e krevatit të Ajkës, i cili rrethohet me një vello dhe ka një kurorë të madhe mbi të, ndërsa muret janë të pikturuar me lule në nuanca rozë, leja dhe të kaltër, duke e bërë të duket si një dhomë princeshash.

Image

 

Image

Shkruar Nga
More from Redaksia

Çfarë mrekullie! Shtëpia më e Bukur e Vitit..

  Kjo shtëpi kaq e bukur në Skoci është shpallur si Shtëpia...
Read More