ShowBizz

Dhoma e Ajkës si dhomë priceshash, Xhensila publikon pamjet…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 13:29 - 18/10/18 |
mapo.al

Megjithëse nuk ka preferuar asnjëherë të ndajë më ndjekësit e saj portretin e vajzës së saj, Xhensila së fundmi ka ndarë me të gjithë pamje nga dhoma e vogëlushes.


ImageAjo ka fotografuar veten tek koka e krevatit të Ajkës, i cili rrethohet me një vello dhe ka një kurorë të madhe mbi të, ndërsa muret janë të pikturuar me lule në nuanca rozë, leja dhe të kaltër, duke e bërë të duket si një dhomë princeshash.


Image


Etiketa: , , , ,

Pas