Deti nxjerr në breg trupin e pajetë të një personi

bregdet-mbytet-golem

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në bregun e detit, tek “Mali i Robit” në Kavajë.

Viktima është i gjinisë mashkull, rreth 70 vjeç.

Ai u nxor në breg nga dallgët e detit.Hetimet paraprake të policisë bëjnë me dije se personi mund të jetë mbytur pasi në trupin e pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune.

Ndërkaq pritet ekspertiza mjekoligjore për identifikimin e kufomës dhe shkaqet e vdekjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rusia thotë se ka vrarë qindra anëtarë të IS

Ushtria ruse ka thënë se sulmet ajërore në Sirinë lindore, kanë vrarë...
Read More