Detaje nga vjedhja e bankës në zonën e “21 Dhjetorit

policia2015

Një bankë në Tiranë është grabitur nga dy persona mëngjesin e sotëm. Burime nga policia kanë sqaruar se shtetasit e dyshuar me armë zjarri dhe të maskuar me shall dhe kapele, të cilët pasi kanë neutralizuar punonjësit e sigurisë së bankës, kanë marrë një sasi lekësh në kasë.

Nga veprimet e para, është sekuestruar një armë zjarri pistoletë e cila dyshohet se është lënë nga autorët Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për identifikimin e personave dhe kapjen e tyre. Ndërkohë shërbimet e policisë po krehin zonën përreth si dhe janë ngritur pika kontrolli.

Shkruar Nga
More from Revista User

U vesh si ushtarak në kufi, Kodheli: Ja çfarë më tha Kamenos

Pak muaj me parë ministri i Mbrojtjes së Greqisë, Panos Kamenos u...
Read More