Çavushoglu: Në Evropë do të fillojnë luftërat fetare

ministri-i-puneve-te-jashtme-i-turqise-melvut-cavushoglu

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Melvut Çavushoglu ka deklaruar se parashikon që në Evropë do të fillojnë luftëra fetare, transmeton AFP.

AI ka thënë se nuk ka dallime ndërmjet Partisë Liberale holandeze në pushtet dhe partisë “fashiste” të Gert Vilders.

Shkruar Nga
More from Revista User

Flori e hap zemrën për këngëtaren shqiptare: E njoh qe 17 vite dhe e dua akoma

Është një ngë kantautorët më të mirë shqiptar. [ngg_images source="galleries" container_ids="779" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser"...
Read More