Brenda rulosë luksoze ku nuk mungon asgjë

Një rulo mahintëse është prodhuar Volkner Mobil Performance, e cila ju jep mundësinë të keni të gjithë shtëpinë tuaj me vete.

rulo 1

Picture 1 of 9

 

Ruloja është e mobiluar si një shtëpi luksoze me dhomë pritje, dhomë gjumi, kuzhinë, tualet dhe veçantia e saj është se ka garazh, ku mund të parkoni veturën tuaj dhe ta merrni me vete kudo që shkoni.

Parkingu mban makinën tuaj si Ferrari, BMW, Porsche ose Mercedes mjaft të sigurtë dhe mund ta vendosi apo ta nxirrini jashtë në një mënyrë shumë të lehtë falë një mekanizmi.

Ndërsa brenda saj ofrohet një ambient mjaft komod dhe luksoz. Madje ka një dhomë shtesë edhe për mysafirë.

Të gjithë ata që duan ta kenë për vete shtëpinë me rrota mund ta blejnë 1.7 milionë dollarë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tahiri konferencë në orën 12:00, çfarë do të thotë…

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri do të dalë në një komunikim me...
Read More