Blerje e ‘çmendur’? Çfarë ka bërë Bleona Qerreti…

Në intervistën e dhënë për Syri Kosova, Bleona Qereti ka treguar edhe për blerjet e shtrenjta që ajo bën.

Këngëtarja ka theksuar se e ka blerë një gjë që nuk i duhet më por që i ka kushtuar shumë.

“Kam blerë një ‘dhomë me oksigjen’ ku për një orë e gjysmë futesh brenda dhe merr oksigjen!

Është një gjë që nuk më duhet dhe që e kam përdorur vetëm një herë në show-n tim “Euros of Hollywood” që e kam pasur para 5 vjetësh në Amerikë” tha ajo.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Zbulohet emri i hebreut të vetëm që Hitleri arriti t’i falë jetën

  Diktatori nazist Adolf Hitler refuzoi të vizitonte kampet e shfarosjes dhe...
Read More

More Stories