Bleona Qereti i kërkon Luana Vjollcës 100.000 dollarë për t’i shkuar në emision

Këngëtarja Bleona Qereti ka befasuar të gjithë me publikimin e fundit.

2-1

Picture 1 of 2

Në një foto të hedhur në Instastory Bleona ka ndarë me ndjekësit një bisedë e cila me gjasë është realizuar nga dikush prej stafit të emisionit që udhëheq Luana Vjollca.

Këngëtarja shqiptare me famë në botë u ka kërkuar atyre shumën në vlerë prej 100.000$ për t’i shkuar në intervistë.

Në kërkesën që i është bërë Bleonës është përmendur edhe Flori Mumajesi me të cilin i thanë se duan ta ‘martojnë’ në emisionin ekskluziv të 1 Janarit.

Ditë më parë Bleonën dhe Florin i kanë konsideruar si dyshen që do të ishin çift perfekt dhe lajmet që kanë dalë sa i përket kësaj e kanë acaruar këngëtaren.

Shkruar Nga
More from Revista User

Elbasan – Fëmijët në situatë rruge, bashkia identifikon 48 raste

Bashkia e Elbasanit ka identifikuar 48 raste fëmijësh në situatë rruge, me...
Read More