Bleona: “Në rast se harroni emrin tim”

bleona_qereti

Bleona Qereti ka befasuar me një foto dhe një deklaratë të befasishme, në rast se njerëzit harrojnë emrin e saj.

E veshur vetëm me të brendshme të zeza, “topless”, këngëtarja ka vënë një tabelë përpara kraharorit ku shkruhet “Bleona”. “Në rast se harroni emrin tim”-shkruan këngëtarja duke treguar kështu arsyen e publikimit të fotos. Teksa ka ekspozuar linjat e saj, mund të themi se Bleona është tepër në formë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpiket vaksina anti-heroinë

Një vaksinë që është në gjendjet bllokojë efektet e heroinës është testuar...
Read More