Blake Lively shkëlqen në Met Gala 2018 !

   

Blake Lively shkëlqeu të hënën në mbrëmje në tapetin e kuq në Met Gala 2018 në New York City.

Ajo kishte veshur një fustan të jashtëzakonshëm, të dizenjuar nga Christian Louboutin.

Theksojmë se Lively përfshiu në veshje një dedikim të ëmbël për burrin Ryan Reynolds dhe vajzat e tyre të vogla, James 3-vjeçare dhe Ines 19-muajshe.

Para u shfaqën ikonografi klasike “të shenjtë të zemrës” prapa një gruaje të mbuluar – në përputhje me temën e galasë të “Trupave Qiellorë: Moda dhe Imagjinata Katolike” – mbrapa paraqiti një rrip në një kreshtë familjare mesjetare.

Në krye të një sfondi me ngjyrë të kuqe, të kuqe, të gjelbër dhe të zi ishte një rrotull që lexonte “Reynolds”.

Në qendër të çantës, në secilën nga katër pikat e kryqit që paraqet bizhuteritë më të mëdha në mes, ishin letrat B, R, J, dhe I, inicialet e para të çdo anëtari të familjes Reynolds-Lively.

A llogaritet kjo si paraqitja e parë e Met Gala në James dhe Ines?

Dhe të mendosh se ka shkuar në mbrëmje me autobus….!

Pas vitesh në tapetin e kuq, Blake Lively din fare mirë se si të shfaqet dhe të bjerë në sy.

Prandaj dhe nuk duhte të jetë aspak surprizë që aktorja e tërhoqi gjithë vëmendjen

Paraqitja e saj ishte kaq e mrekullueshme sa fjalët janë të tepërta, vetëm fotot mund t’jua bëjnë më të qartë…

Shkruar Nga
More from Redaksia

“Dy incidentet e Ramës në Berlin, jo vetëm përplasja me deputetët, po edhe me një studiues”

  Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur sërish sot te vizita e disa...
Read More