Beckham bëhet dajë

David Beckham është baba i katër fëmijëve, andaj nuk është befasi që u lumturua kur familjes së tij iu shtua edhe një vogëlush.

Por kësaj radhe, ai nuk u bë baba, por u bë dajë.

Motra e tij, Joanne, u bë nënë e një vajze të cilës ia la emrin Peggy.

Ajo publikoi një fotografi të vëllait së saj duke e mbajtur në dorë bijën e saj të porsalindur, dhe madje i vuri një mbishkrim mahitës:

“Daja Dave m’i ka kopjuar flokët”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Në “koshin e dashurisë”

Një nutricioniste nga Kili është e bindur se sekreti i një performance...
Read More