Bebe Rexha provokuese në fustan të ngushtë

Një ndër femrat shqiptare më të njohura në botë është Bebe Rexha.

Pak orë më parë ajo ka publikuar një imazh duke treguar atmosferën festive. E veshur me një fustan të ngushtë dhe të gjelbërtë afër bredhit të stolisur ajo dukej tërheqëse.

Fustani i saj i mundësoi këngëtares të ekspozonte trupin e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ja emrat e oficerëve dhe policëve të raportuar nga SHISH si të implikuar me drogën

Publikohen emrat e policëve që u raportuan nga Shërbimi Informativ Shtetëror si...
Read More