ShowBizz

Bebe Rexha ‘përfundon’ në spital

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:52 - 19/07/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj muzikor “I’m a mess”.


Kënga flet për dashurinë që ka Bebe për një djalë, i cili nuk ka ndjenja për të. Në klip, këngëtarja ka vendosur të shfaqet e veshur me të bardha si infermiere, ndërkohë që është e shtrirë në krevatin e emergjencës pasi ka zemrën e lënduar.


Rreth saj ka shumë kërcimtarë që e ndjekin dhe konsiderohen ‘të sëmurë mendorë’ për shkak të dashurisë. Kënga është pjesë e albumit të saj ‘Expectations’ dhe pritet të jetë suksesi i Bebe për këtë verë.

CLOSE
CLOSE
Pas