Bebe Rexha ‘përfundon’ në spital

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj muzikor “I’m a mess”.

Kënga flet për dashurinë që ka Bebe për një djalë, i cili nuk ka ndjenja për të. Në klip, këngëtarja ka vendosur të shfaqet e veshur me të bardha si infermiere, ndërkohë që është e shtrirë në krevatin e emergjencës pasi ka zemrën e lënduar.

Rreth saj ka shumë kërcimtarë që e ndjekin dhe konsiderohen ‘të sëmurë mendorë’ për shkak të dashurisë. Kënga është pjesë e albumit të saj ‘Expectations’ dhe pritet të jetë suksesi i Bebe për këtë verë.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zyrtarë izraelitë: Nëse Irani sulmon Izraelin, ne rrëzojmë Asadin

  Zyrtarë të ushtrisë izraelite kanë thënë se do ta rrëzojnë regjimin...
Read More