Bebe kërkon partner për Shën Valentin

Festa e Shën Valentinit po afrohet dhe çiftet veçse kanë filluar të planifikojnë se si dhe ku ta kalojnë këtë datë të caktuar.

3-6

Picture 2 of 2

Kësaj rrjedhe nuk i ka ikur as këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, e cila në rrjetin social Instagram e ka postuar një shkrim të lezetshëm: “Filloni të ziheni me të dashurën tuaj tani, në mënyrë që të mos harxhoni para për Ditën e Shën Valentinit”.

Përveç kësaj, Bebe po ashtu në përshkrimin e këtij imazhi ka shtuar edhe pyetjen: “Kush do të jetë valentini im??? E gjitha që kërkoj është një kuti me çokollata dhe trëndafila të kuq”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vrasja e komisar Cukut, reagon ish-kolegu: Policia të hetojë hakmarrjen…

Pas ekzekutimit të komisar Artan Cuku vetëm pak ditë më parë ka...
Read More