Babai var dy fëmijët e mitur dhe më pas veten

largea_varje1437383707

Një ngjarje që i kalon përmasat e imagjinatës njerëzore ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Korçës, kur policia gjeti në një banesë në lagjen nr. 4 të këtij qyteti 3 anëtarë të një familje të vdekur.

Për arsye që ende nuk dihen një baba i ka dhënë fund në mënyrë çnjerëzore jetës së dy fëmijëve të tij, duke i varur, e më pas ka varur edhe veten.

Ka qenë polica ajo që i ka gjetur të tre trupat, atë të babait, i identifikuar si Naum Toshi 41 vjeç si dhe të dy djemve, njëri 4 vjeç dhe tjetri 6, brenda banesës ku jetonin.

Blutë e qytetit juglindor kanë nisur menjëherë hetimet për të zbuluar shkaqet e kësaj ngjare të rëndë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pas akuzave për ngacmime seksuale, rishfaqet aktorja Uma Thurman

Pas deklaratave për ngacmime seksuale nga ana e regjizorit, Harvey Weinstein, aktorja...
Read More