Autoboti me targa turke përmbyset në mes të rrugës, evitohet shpërthimi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Mashan të Gramshit.

Një autobot gjigand me targa turke është përmbysur, por për fat të mirë drejtuesi i autoçisternës ka shpëtuar për mrekulli.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e repartit të Zjarrfikëses të cilat kanë evituar shpërthimin e çisternës.

Në vendngjarje shkoi edhe policia e cila ka kryer veprimet përkatëse dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sipas hetimeve të para dyshohet se shkaku ka qenë humbja e ekuilibrit të autobotit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Blue Ivy në hapat e Beyonce

Pas imazheve të publikuara ditën e dielë në ceremoninë e Grammy Awards,...
Read More