Atmosferë festive para aksidentit të Eni Çobanit dhe mikeshave të saj, fatmirësisht pa pasoja

Eni Çobani dhe disa mikesha të saj, të dielën në darkë kanë pësuar një aksident të frikshëm, që për fat të mirë ka rezultuar pa pasoja të rënda. Së bashku me politikanen e njohur të Kosovës, Edita Tahiri, ato ishin në një mbrëmje festive në zonën e Valbonës.

Zonja Çobani është një frekuentuese e rregullt e kësaj zone të bukur mes alpeve shqiptare. Mësohet se aksidenti ka qënë i rrezikshëm pasi makina ka dalë jashtë rruge dhe është rrokullisur. Fatmirëisht e gjitha ka kaluar me plagë të lehta.

Të vjen edhe më shumë keq, kur sheh atmosferën e bukur të kriuar në lokalin ku ishte Çobani me mikeshat e saj dhe me Edita Tahirin, një atmosferë me këngë dhe valle të Tropojës dhe Rugovës.

Në videon e mëposhtme duket qartë sa festive ishte situate para aksidentit. Mapo dëshiron shërim sa më të shpejtë dhe kapërxim të kësaj tronditjeje.

 
 
50839912_2306842932681541_6484088882408194048_n
Shkruar Nga
More from Redaksia

Balerini shqiptar rrëfen momentet dramatike të jetës së tij: Flija mbi çimento…

Ai është një ndër balerinët më të njohur të moshës së rij,...
Read More