Atentati mafioz me dy viktima në Vlorë, 20 persona shoqërohen në polici

masaker-ne-vlore-qellohet-per-vd

Policia ka shoqëruar 20 persona në lidhje me atentatin e mbrëmjes së djeshme në qytetin e Vlorës, ku mbeti viktimë drejtori i OSHEE, Roland Saliu dhe drejtori i një televizioni privat, Erven Hyseni.

Ende nuk është konfirmuar të ketë në pistë zyrtare për sa i përket hetimeve, ndërkohë që policia ka sekuestruar edhe kamerat e sigurisë për të hedhur ditë mbi ngjarjen.

Burime nga policia bëjnë të ditur se autorët pas krimit kanë kaluar nga rruga Muze për të dalë më tej drejt qytetit dhe më pas kanë dalë në autostradë ku aty kanë djegur edhe automjetin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kjo quhet forcë: Kanë hequr dorë nga punët stabile për të ndjekur ëndrrat e tyre

Shumë femra shkojnë në punë vetëm për të fituar para, ndërsa kohën...
Read More