Askush si Myleene Klass

12 vite më parë shumë trajnere fitnesi u bënë ziliqare për format e saj teksa ajo shfaqej me një palë bikini të bardha duke bërë dush në spektaklin “I’m A Celebrity… Get Me Out of Here!”.

6-2

Picture 2 of 11

Por sot në moshën 39-vjeçare, Myleene Klass, ka provuar se si ajo nuk mund të ketë të dytë, teksa pozuar nudo, për të promovuar edhe emisionin e saj për fitness që do të fillojë transmetimin muajin e ardhshëm, kur do të mbushë edhe të 40-tat.

Pozat janë tepër provokuese, por Myleene Klass me mjaft klas ka arritur që të mbulojë asetet e saj duke i lënë vend edhe fantazisë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi 16 Korrik 2017

Dashi Humori juaj do të jetë i lartë pavarësisht zënkave dhe tensioneve...
Read More