Arrestohen dy hajdutët e mitur, ja vjedhjet e kryera

prangaaa

Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë referimin e materialeve ndaj shtetasve, J.P, 15 vjeç, banues në Elbasan, K.K, 14 vjeç, banues në Elbasan. Këta shtetas dyshohen të kenë vjedhur gjatë ditës së djeshme në banesën e shtetasit T.K, 40 vjeç.

Si rezultat i një pune të mirëorganizuar grupi hetimor bëri dokumentimin e vjedheve të ndodhura në Elbasan, pasi këta shtetas dyshohet të jenë autor të katër vjedhjeve. Më datë 17.12.2016 dyshohën të kenë vjedhur dyqanin e shtetasit D.M Më datë 18.12.2016 dyshohen të kenë vjedhur banesën e shtetasit N.N Më datë 19.12.2016 dyshohen të kenë vjedhur banesën e shtetasit I.SH dhe A.L, thanë burime zyrtare nga policia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përndiqte prej muajsh një vajzë të re, arrestohet 26-vjeçari

Një 26-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi përndiqte prej muajsh...
Read More